כפי שכולנו יודעים, אופנות קיימות גם בתחום התזונה הבריאה והן באות והולכות כמו בכל תחום אחר. אך עם כל השינויים והטרנדים החמים בתחום, עושה רושם שנושא הירקות והפירות האורגניים כאן כדי להישאר, ובצדק.
אם בעבר לקחו בתופעה חלק רק מי שהיה קרוב אל מקור המשווק תוצרת חקלאות אורגנית, היום קיימים משקים חקלאים רבים וחנויות עם תוצרת אורגניות עם מערך משלוחים מסודר, וכל מי שרק רוצה יכול להזמין סל ירקות ופירות אורגני עד הבית.

 

גידולים אורגניים בעבר ובהווה

מי שמקפיד על תזונה בריאה בוודאי זוכר את הימים בהם ירקות אורגניים היו משהו שכולם דיברו עליו, אבל לא כולם יכלו להשיגו. מגדלים מעטים הקפידו על גידול אורגני כהלכתו, ולכן ירקות אורגניים היו מצרך יקר מציאות ויקר באופן כללי. כדי להשיג ירקות אורגניים בעבר היה צורך ליצור קשר אישי עם מגדל אורגני או להרחיק לבית טבע משובח ולהוציא סכומים ניכרים כדי לרכוש את התוצרת האורגנית הטובה ביותר.

היום המצב שונה לחלוטין. חקלאים רבים עברו לגידול אורגני ומקפידים על קוצו של יוד כדי לייצר את התוצרת החקלאית האיכותית ביותר. הם משתפים פעולה עם ספקיות שירותי הפצה, הדואגות להביא אליכם סל ירקות אורגני עד הבית, ריחני ומשמח, במחירים סבירים לגמרי שלא מחייבים לשבור חסכון בבנק כדי להזין את ילדיכם בטוב ביותר.

 

מדוע לאכול ירקות ופירות אורגניים?

אנחנו בנויים ממה שאנחנו אוכלים – כל תאי הגוף שלנו, האנרגיה המופקת בו והתהליכים הכימיים המתקיימים בו למעשה מושפעים עמוקות מהמזון שאנו מכניסים אל גופנו. ככל שנצרוך חומרים בריאים, נקיים ומזינים יותר, כך כל התהליכים בגופנו יתבצעו טוב יותר ותאי גופנו יבנו מחומרים טובים יותר, מה שיביא לבריאות כללית טובה יותר. כאשר מדובר על ילדים, הרי שהחשיבות בהזנתם בחומרים הטובים ביותר עולה פי כמה, מכיוון שגופם, ובעיקר מוחם, עדיין נבנים ומתפתחים כל הזמן. אחריותנו כהורים לספק להם את התזונה הטובה ביותר עבורם כדי לוודא שמצבם הבריאותי הוא הטוב ביותר האפשרי וכדי שיזכו לחיים ארוכים ובריאים גם בעתיד.

ירקות ופירות אורגניים נקיים מחומרים רעילים, אינם מכילים שאריות חומרים כימיים שבהם מרוססים ירקות רגילים, ומספקים חומרים מזינים הרבה יותר מאשר ירקות ופירות רגילים. במחקרים במקומות שונים בעולם נמצא כי ירקות ופירות אורגניים מכילים יותר ויטמינים ומינרלים, יותר נוגדי חמצון וחומרים נוספים החשובים לגופנו. כל אלו עוזרים בהגנה מפני סוגי סרטן שונים, מחזקים את המערכת החיסונית של הגוף ותורמים לחוסנו. בנוסף, מכיוון שהירקות והפירות עשירים יותר בחומרים הללו, ניתן לאכול פחות ירקות ופירות ועדיין לזכות בכמות המומלצת היומית של הערכים התזונתיים השונים הקיימים הם.

אמנם טעם הוא עניין של, ובכן, טעם, אבל גידולים אורגניים אכן טעימים יותר, מכיוון שהם מכילים יותר חומרי טעם וסוכרים טבעיים מגידולים רגילים.

ומה עם הסביבה?

אם הגנה על הטבע ושמירה על כדור הארץ חשובות לכם, דעו כי בחירה בתזונה אורגנית תורמת לשמירה על הסביבה מאספקטים רבים – גידולים אורגניים אינם מרעילים את האדמה, המים והאוויר, מכיוון שאינם משתמשים בריסוס ובחומרים כימיים הנותרים בסביבה גם אחרי שהירקות כבר נאספו. להיפך, חומרי הדישון הטבעיים דווקא מעשירים את האדמה בחומרים מזינים, ומותירים אותה טובה יותר משהיתה עבור הגידולים הבאים. כמו כן, בשל הריכוז הגבוה של החומרים המזינים בירקות, אפשר לגדל פחות מהם, מה שמעמיס פחות על הקרקע ומצריך פחות השקייה.

 

סל ירקות אורגניים עד הבית

בחיים העמוסים שלנו, לא תמיד יש לנו אפשרות להגיע לסופר מדי יום כדי לקנות ולהביא הביתה ירקות טריים. בשל כך שירות משלוח ירקות אורגניים חשוב ועוזר כל כך. הוא מביא ירקות אורגניים עד הבית, מה שמאפשר לכם להגיש למשפחתכם סלטים ותבשילי ירקות טריים ומלאי ערכים תזונתיים באופן סדיר. הדבר מאפשר יצירת הרגלי אכילה בריאים אצל ילדיכם, שלומדים לחכות מדי יום לירקות הטריים המגיעים הביתה וליהנות ממגוון רב יותר של ירקות. הם מבינים כי ירקות הם חלק עיקרי בכל ארוחה. במקום להטיף לכך שאכילת ירקות היא בריאה, אתם מספקים דוגמא אישית מעשית, והם לומדים שאכילת ירקות ופירות היא פשוט חלק מהחיים.

אם אתם רוצים לשמוע על שירות סל אורגני עד הבית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לתת לכם פרטים ותשובות לשאלות.

050-7153145

15160